Форум языка CPP

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум языка CPP » Вопросы ответы » Рекрутингова агенція в IT


Рекрутингова агенція в IT

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Рекрутингова агенція в IT — сервісна B2B-компанія, які допомагає продуктам, R&D-центрам аутсорсам та аутстафам знаходити IT-фахівців на вакансії. Вони можуть концентруватися на перших етапах пошуку (створення опису вакансії, аналіз ринку, генерація контактів, резюме) так і супроводжувати кандидата по процесу рекрутингу від першого листа і до офферу. Докладніше за посиланням: https://evotalents.com/uk

0

2

Я закінчую навчання за спеціальністю "Комп'ютерні науки" і шукаю роботу в ІТ-секторі. Знаю, що ця сфера швидко розвивається, але зіткнувся з труднощами в пошуку актуальних вакансій, які б відповідали моїм навичкам і інтересам. Може, хтось може порадити, де краще всього шукати роботу в ІТ? Чи є якісь спеціалізовані сайти або компанії, які активно наймають?

0

3

На твоє запитання про пошук роботи в ІТ сфері, я рекомендую переглянути сайт компанії "Галактика". Наразі у них відкрито кілька цікавих вакансій, які можуть відповідати твоїм навичкам та амбіціям. Наприклад, вони шукають молодшого розробника Java, де ти зможеш працювати над великими проєктами і розвивати свої навички в програмуванні. Розробник програмного забезпечення пропонує вакансію тестувальника ПЗ, де ти зможеш долучитися до команди QA і працювати над забезпеченням якості наших продуктів. Ці вакансії добре підійдуть для випускників, оскільки вони передбачають наставництво та підтримку в процесі роботи.

0


Вы здесь » Форум языка CPP » Вопросы ответы » Рекрутингова агенція в IT