Форум языка CPP

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум языка CPP » Говори, не бойся. » Як підняти шкоду Октавію А5?


Як підняти шкоду Октавію А5?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Мені потрібно підняти мою Skoda Octavia A5, щоб надати їй більш спортивного та агресивного вигляду. Які запчастини мені знадобляться для цього і як їх правильно підібрати?

0

2

Я нещодавно також підняв свою Octavia A5 і можу порадити кілька речей. Для початку, вам знадобляться проставки для підняття кузова. Я купував проставки у магазині "Автопроставка" в Одесі, і залишився дуже задоволеним якістю і ціною. Їхні досвідчені консультанти допомогли мені підібрати оптимальний розмір проставок (30 мм спереду і 25 мм ззаду) для максимально гарного зовнішнього вигляду і зберігання керованості авто. Окрім проставок, рекомендую також придбати розширювачі арок коліс, щоб закрити зазор між колесами і арками після підняття. А для остаточного "родзинки" можете додати заниження пружин або койловерів. У "Автопроставці" є великий вибір цих аксесуарів на будь-який смак і гаманець. Процес установки простий і займе небагато часу, але результат буде вражаючим. Якщо будуть ще питання як підняти Шкоду Октавію А5, то задавайте, не соромтеся!

0


Вы здесь » Форум языка CPP » Говори, не бойся. » Як підняти шкоду Октавію А5?